Aranżacja biura w stylu hi-tech

biurka do biuraStyl hi-tech charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami łączącymi meble np. z mechanizmami elektrycznymi bądź wykorzystującymi nietypowe materiały, a także wyszukane futurystyczne kształty. Urządzenie biura w takim stylu to nie lada wyzwanie. Jednak designerskie rozwiązania, które można bez problemu zaadaptować w każdej przestrzeni są na wyciągnięcie ręki.

Meble biurowe biurka – z mechanizmem elektrycznym

Biurka do biura a także krzesła mogą być wyposażone w elektroniczny mechanizm. Biurka szklane na aluminiowych nogach mogą być wyposażone w możliwość regulacji wysokości. To bardzo wygodne rozwiązanie w sytuacji, kiedy chce się dostosować wysokość blatu do regulacji krzesła w najwygodniejszej pozycji. Takie biurko komputerowe nowoczesne może mieć asymetryczny kształt nóg, które mogą być wygięte ku zewnętrznej stronie.

Biurko wykonane z aluminium

Styl hi-tech to również wykorzystywanie metalu w aranżacji. Dobrze sprawdza się tu lekkie aluminium. Ponieważ jest to plastyczny materiał, powstające biurka mogą mieć asymetryczne kształty. Do takiego biurka można dopasować utrzymane w tej samej stylistyce krzesło, bądź klasyczny biurowy fotel ze skórzaną tapicerką. Dzięki temu wnętrze nabierze reprezentacyjnego charakteru.